Mamak Diş Klinigi
FİKRİNİZ Mİ VAR ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Etiketler
  • #Mamak Dişci
  • #Dişci Mamak
 Mamak Diş Klinigi

Mamak Diş Klinigi

 Mamak Diş Klinigi ve uzman hekimlerimiz hakkında; sağlık alanında hasta memnuniyeti ve hizmet kalitesi en son teknolojiye sahip ekipman, alanında uzmanlaşmış hekimler ve doğru tedavi ile mümkün olmaktadır.  Mamak Diş Klinigi Ankara Batıkent semtin de yer almaktadır. Uzun yıllar edindiği tecrübe ile hastalarının tüm ihtiyaçlarına sağlıklı ve kalıcı çözümler bulmakla birlikte doğru tekniklerle en kısa sürede tedavi edilmektedir.  Mamak Diş Klinigi içerisinde birçok ünite hizmeti bulunmaktadır. Bunlardan öncelikli olarak implatoloji, diş cerrahisi, diş eti hastalıkları, kanal tedavisi, tel tedavisi ve çocuk diş sağlığı gibi alanlar yer almaktadır.   Mamak Diş Klinigiuluslararası otoriteler tarafından belirlenmiş olan hijyen standartlarına bağlı ve etkinlikleri düzenli olarak takip etmektedir. Buna bağlı olarak hastaların hastalarımızın güvenliği en üst seviyelerde garanti altın alınmaktadır.

Mamak Diş Klinigi  hastaların tedavi için talep etmeleri doğrultusunda  Mamak Diş Klinigi anlaşmalı olduğu hastanelere yönlendirerek genel anestezi olabilmektedir. Diş Kliniğimiz de diş ağrısı kanal tedavi işlemleri ile artık sorun olmaktan çıkmaktadır. Kanal tedavisinde son sistem olan nikel- titanyum kanal teknikleri ile diş ağrısına neden olan etmenleri ortadan kaldırmaktadır. Böylelikle dişlerin uzun yıllar size ağrısız şekilde hizmet etmektedir. Mamak Diş Klinigi eksik yapımında sağlıklı dişlerinizi riske atmıyoruz. Diş Kliniğimiz de modern implant yöntemi ile eksik diş sorunlarınızı sağlıklı ve ağrısız bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Diş Kliniğimiz hazırladığımız tomografi destekli üç boyutlu yönlendirme ile ımplant dişlerinizi dakikalar içerisinde eksik diş bölgenize yerleştiriyoruz. Diş Kliniğimiz implant tedavi aşamasında kemik dokusu miktarını arttırarak ımplant tedavisini herkes için mümkün kılıyor. Ayrıca Mamak Diş Klinigi  sağlıklı ve doğal gülümsemeyi sağlayan protetik uygulamalar ile hastalarımızın şikayetlerini çözüme kavuşturuyor. Bu yöntem ile doğal görünüm sağlayan ışık geçirgenliği yüksek E-max, Empress gibi güçlendirilmiş seramik sistemler ve zirkonyum destekli porselenler ile istediğiniz form ve renkte bir gülüşü hastalarımızla birlikte tasarlıyoruz.

Diş Kliniğimiz de dişlerin sadece ön yüzüne uyguladığımız lamina porselen dişler ile gülüş tasarımını mevcut görünüm ile uyumlu bir şekilde tedavi ediyoruz. Mamak Diş Klinigi  uzman hekimlerimiz tarafından uygulanan estetik kompozit malzemelerin kullanıldığı minimal invaziv diş tedavi uygulamaları ve küçük estetik uygulamalarla ile hastadaki diş bozuklukları düzeltilmektedir. Bu uygulamalar ile hastada ufak estetik dokunuşlarla dişlerdeki şekil bozukluklarının düzeltilmekte ve diş aralarındaki boşlukların kapatılmasını sağlayarak hızlı ve kalıcı çözümler sağlamaktadır. Mamak Diş Klinigi de uygulanan tedavilerde şeffaf plaklar veya braketlerin kullanımı ile görüntüde her hangi bir sorun açmadan ordotondi tedavisi yapılmaktadır.  Mamak Diş Klinigi rutin kontrollerde küçük yaşlarda görülen çapraşıklar istenildiği zaman takılıp çıkarılabilen pareylerle tedavisi size iyi gelecektir. Diş Kliniğimiz çocuk diş sağlığı alanına süt dişlerinin bakıma oldukça önem vermektedir. Çocukların dişlerini çürükten korumaya yönelik fissür örtücüler ve lokal flor uygulamalarının yanı sıra çekilmesi gereken dişlerden sonra diş dizinin bozulmaması için sabitleyici aynı zamanda takılıp çıkarıla bilen yer tutucuları ile tedavi sağlanmaktadır. Böylelikle dişte oluşabilecek yer çarpıklıklarının önüne geçilmektedir.  Mamak dis klinigi uzman doktorlarımız ile çocuklarda diş hekimine yönelik korku oluşmaması için uygun ortam sağlayarak çocuklarınız diş sağlığı acısından olumlu bir adım atmasını sağlıyoruz. Böylelikle çocuklarda ağız hijyen sağlığının temelini atıyoruz. Aynı zamanda kişide diş sağlı kadar diş eti sağlığı ve kemik diş eti sağlığı önemli olmaktadır.

Diş Kliniğimize başvuran hastaların görünüm olarak sağlıklı görünen ancak ağrısız bir şekilde ilerleyen diş eti sorunları üzerine etkili tadevi yöntemleri ile soruna kalıcı çözüm getirmektedir. Mamak Diş Klinigi  hizmet politikaları gereği hastalarına birçok alanda hizmet vermektedir. Mamak dis klinigi alanlarında uzman diş hekimlerimiz modern ve ileri teknoloji ile uyguladığı tedaviler sonucunda yüksek başarı elde etmektedir.  Mamak Diş Klinigi klinigi kişiye özel tedaviler ile hayalinizdeki gülüşlere sahip olabilirsiniz. Mamak dis klinigi diş sağlığı sorunlarınız için whatsapp üzerinden veya telefon iletişimi ile randavu alabilirsiniz.

Diş Kliniğimiz teşhis aşamasında sorunun çözümü için alanında uzman hekimlerimiz ortak bir karar vermektedir. Doğru tedavi yöntemleri ile aynı zamanda doğru tedavi yöntemleri ile pratik ve hızlı bir iyileşme süreci sizleri beklemektedir.  Mamak Diş Klinigii  düzenli takip ve kontrol ile diş sağlığı tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttırarak sağlanmaktadır.Mamak dis klinigi  tedavi sonrası hekimlerimiz tarafında size özel gülüş tasarımı ile sizlere muhteşem bir gülüş tasarımı sunmaktadır. Diş Kliniğimizi arayarak her türlü sorun ve sorularınızı sorabilirsiniz.

 Mamak Diş Klinigi 

Kliniğimiz hastalara tecrübeli ve uzman hekim kadrosu ile sizlere eksiksiz ve doğru tedavi ile gelmektedir.  Mamak Diş Klinigi olarak verdiğimiz hizmetler  geldiğiniz andan itibaren sizleri profesyonel ve güler yüzlü bir ekip ile karşılamaktayız. Diş Kliniğimiz tecrübeli hekim kadromuzla sağlık hizmetlerinde hasta memnuniyeti ve doğru tedaviler ile sizlere güven vermektedir.

 Mamak Diş Klinigi​  ​ Ağız ve Diş Sağlığında Yapılan Yanlışlar

Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bilgi erişimi oldukça hızlı olmaktadır. Bu durum bilgi kirliliğine de sebep olmaktadır. Özellikle ağız diş sağlığı hakkında birçok bilgi dolaşmaktadır. Biz  Mamak Diş Klinigi  olarak ağız ve diş sağlığı üzerine doğru bilinen fakat toplumca yanlış bilinen bilgilerin listesini oluşturduk.  İlk olarak diş fırçalama konusunda ki yanlış bilinen reklamlarda olduğu gibi fırçaya bolca sürülen macun kullanmak son derecede yanlış bir bilgidir. Reklamlarda temel amacın pazarlama ve görsellik üzerine olduğunu unutmamalıyız. Doğru diş fırçalama ise bezelye büyüklüğünde macunun yeterli olmasıdır. Ayrıca dişlerinizi sert ve bastırarak fırçalamak daha temiz yapmamaktadır aksine diş minelerine zarar verebilmektedir. Diş ve ağız sağlığı için şekerli veya şekersiz sakızların hiçbiri fırçalama kadar diş sağlığını korumamaktadır. Diş ipi kullanımında ise genel olarak diş iplerinin dişlere zarar vereceği bilgisi oluşmaktadır. Bu durumun aksine diş ipi diş sağlığı için önemli olmaktadır. Diş ipi kullanımında meydana gelen kanamalar ip kullanımından dolayı değil diş eti problemi yaşandığından oluşmaktadır. Diş taşı ağız ve diş sağlığı alanında bir çok yanlış bilgi verilmektedir. Bu yanlışlar diş taşı temizleme aşamasında kullanılan araçların diş minelerine zarar verdiği bilgisi olmaktadır. Ayrıca diş taşı temizliğinin sürekli olması gerektiği bilgisi de doğru olmamaktadır.  Mamak Diş Klinigi  belirlenen bir diğer yanlış bilgi ise implantın yapılamayacağı bilgisidir.

Diş Kliniğimizde Implan:

Imnplant titanyum meteryalı üzerine yapıldığı için herkese kolaylıkla uygulanabilmektedir. Ayrıca herkesin vücuduna uyum sağlayabilir. Bu duruma sigara kullanan veya alkol kullanan kişilerde dahil olmaktadır. Diyabet rahatsızlığı olanlar içinde aynı şey söz konusudur.  Hamilelikte Diş: Hamilelik sürecinde genel olarak kadınlar diş tedavisi yaptırmamaktadır. Bu durumun aksine acil diş tedavilerin hepsi yapılabilmektedir. Ayrıca hamilelikte diş tedavisini ideal zamanı 3,4,5 aylarda olduğu bilinmektedir.  Mamak Diş Klinigi uzman doktorlarına göre hamilelik sürecinde meydana gelen diş ağrısı ve çürüğün normal görünmesi yanlış olmaktadır. Diş Tedavisi: Maalesef büyük bir kitle tarafından diş tedavisinin belirlenmesi amacı ile yapılan röntgenlerin kansere yol açtığı sanılmaktadır. Ancak röntgenlerin radyasyonu oldukça düşüktür. Tüm bu bilinen yanlış bilgiler nedeniyle birçok hasta dişlerini kaybetmekte veya yanlış tedavi yöntemlerine başvurmaktadır.  Mamak Diş Klinigi biz bilim ve tecrübe ile sizlere hizmet sunmaktayız.